NASIL ÇALIŞIYORUZ?

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
BİZİ TANIYIN
Kahve ya da çayınızın yanında çikolata eşliğinde ihtiyaçlarınızı ve dil edinim stilinizi belirleyeceğimiz bir ihtiyaç analiz seansı ve demo ders ile başlıyor bizi tanıma süreciniz. Bu arada biz de sizi ve canlı bir şekilde dil kullanım yetinizi anlamaya çalışıyoruz. Sizin için özel olarak hazırlayacağımız eğitim programının içeriği The Fluency Institute’de ya da birlikte belirleyeceğimiz başka bir lokasyonda gerçekleşen bu tanıma seansı ile başlıyor.
The Fluency Institute’de dersler standart bir müfredata sıkı sıkıya bir bağlılıkla ilerlemek yerine sizin gelişim performansınıza adapte olacak şekilde binlerce kaynak kullanılarak esnek bir dinamizmle ilerler. Derslerin içeriği, eğitmenlerin yaptığı analizlere bağlı bir şekilde, öğrencinin ihtiyacı da göz önünde bulundurularak belirlenir. Öğrencinin kişiliği, kariyer hedefleri ve ilgi alanlarına göre düzenlenen bu özel program, doğal bir öğrenme süreci sağladığı gibi akıcı konuşma konusundaki tabuları da yıkıyor.
KARAR VERİN
Demo dersiniz ve ihtiyaç analizi sonrasında eğitiminize başlamaya karar verirseniz özel programınızın oluşturulması ve varsa eğitim materyallerinizin temin edilebilmesi için bizi en az 2 gün öncesinden bilgilendirmenizi rica ediyoruz.
ÖDEMENİZİ YAPIN
Eğitim sürecinizde istikrarlı ve verimli bir gelişim sağlayabilmeniz için devamlılık şarttır ilkesine dayalı olarak; hem sizi ve emeğinizi hem de öğretmenin zaman ve emeğinin karşılığını güvence altına alabilmek amacıyla size iki seçenek sunuyoruz:

1- Esnek ders saat ücretli program (Ay sonunda, yaptığınız ders kadar ödeme yaparsınız).

2- Aylık Paket Program (Ön ödemeli/indirimli):

20 saatlik paket (%25 indirimli)
30 saatlik paket (%30 indirimli)
40 saatlik paket (%35 indirimli)
EĞİTİME BAŞLAYIN
Derslerinizi eğitim olanaklarımızdan faydalanabileceğiniz ofisimizde, evinizin rahat ortamında, iş yerinizin uygun bir toplantı odasında ya da uygun ortam sağlayan kafeterya, kütüphane gibi halka açık dilediğiniz bir mekanda alabilirsiniz.

Ders saatleri esnek bir şekilde sizin programınıza uygun olacak şekilde ayarlanabilir.

Bir nevi koçunuz olan eğitmeniniz zamanla gelişen ve değişen ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, ders dışında çalışabileceğiniz ek materyaller, websiteleri, uygulamalar, kitaplar, CD'ler konusunda sizi yönlendirir veya bizim bu kaynakları sizin için temin etmemizi tavsiye edebilir.
BİRLİKTE YÜRÜYELİM
Eğitim yolculuğunuzda Mesleki İngilizce Desteği tarzında spesifik eğitim ihtiyaçlarınızı birlikte planlayıp çözüm yolları sunabiliriz...

– İş yazışmalarınız, İngilizce sunumlarınız, İngilizce yapılan toplantılar gibi işinizle ilgili İngilizce yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda The Fluency Institute eğitmenleri ve akademik yöneticiler size yardımcı olmak için daima yanınızda olacak!

Sınıftaki çalışmaları pekiştirmek ve öğrenme hızınızı arttırmak amacıyla, eğitmenler tarafından sizin ihtiyaçlarınız, ilgi alanlarınız ve iş hayatınızdaki spesifik hedefler dikkate alınarak özel olarak hazırlanmış haftalık ek çalışmalar verilir. Bu ek çalışmalarla, sadece dilbilginiz ve kelime dağarcığınızı geliştirmek değil, konuşma akıcılığınıza ivme kazandırmak; konuşurken kendinize güvenerek, hedef dilde düşünerek interaktif şekilde kullanmanızı sağlamak da hedeflenir.
İngilizce ile ilgili problemlerinize çok hızlı bir sekilde çözüm bulmanız gerektiğinde bizi arayın; sesli, görüntülü ya da yüz yüze destek sistemimizle sorununuzu birlikte çözelim. İngilizce e-mailleriniz, raporlarınız, sunumlarınız, toplantılarınız, iş görüşmeleriniz tam istediğiniz gibi olsun.

-Önemli bir email ya da rapor yazmanız gerekiyor ama kullandığınız sözcük ve ifadelerin doğruluğundan emin değilsiniz, ya da hiç yazamıyorsunuz ifade etmek istediklerinizi...

-Yarın ya da birkaç gün sonra önemli bir sunum yapmanız gerekiyor; acil bir simülasyona ihtiyacınız var...

-Birkaç gün icinde bir toplantınız ya da iş görüşmeniz var; hızlı bir prova yapabilseniz rahatlayacaksınız...

-Telefonda İngilizce konuşmak sizin icin kabus gibi, oysa yüz yüze çok daha rahatınız... Bu konuda pratik teknikler geliştirmeye ihtiyaç duyuyorsunuz...

-İş seyahati icin yurtdışına çıkmanız gerekiyor ama ingilizceniz yeterli değil, ya da öyle hissediyorsunuz. Cok fazla zamanınız yok ama pratik dil yeteneğinize güvenmenizi sağlayacak hızlı bir oryantasyon programından gecmek istiyorsunuz...

Bu gibi durumlar sizde de endişe ve paniğe yol açıyorsa, düzenli dil egitimi almak icin zamanınız yoksa ve aslında daha çok hedefe yönelik, nokta atışı çözüm arayışındaysanız, Acil İngilizce Hattı tam size göre... Sesli ya da görüntülü; uzaktan ya da yüz yüze, yerinizde dil destek alternatifleriyle TFI her an yanınızda!..