Neden TFI?

 

KALİTE

Her işte olduğu gibi, başarılı bir İngilizce öğretmeni olmak bilgi, planlama, yetenek, tutku ve çaba gerektirir. Sadece İngilizce biliyor olmak, anadili İngilizce olan birini öğretmen yapmaz. Anadili İngilizce olan iş İngilizcesi eğitmenlerimiz, CELTA, DELTA, TEFL eğitim sertifikalarına sahip olup, tecrübeleri ile dil eğitim yolculuğunuzda %100 mutluluğunuzu hedeflememizde en önemli destek gücü oluşturmaktadırlar. Ayrıca, size özel hazırlanan programın uygunluğu, kalitesi ve işleyişi TFI eğitim direktörü tarafından sürekli olarak takip edilmektedir.

 

HEDEF ODAKLI EĞİTİM

Dilbilgisi kuralları ve kelime ezberleyerek vakit kaybetmeye son! İhtiyacınız olan İngilizce’yi nasıl kullanacağınızı öğrenin. Akıcı iş İngilizcesi eğitimi, iletişim becerilerinize ve iş hayatındaki performansınıza yönelik bir İngilizce eğitimidir. TFI’da size ihtiyacınıza yönelik, amaca uygun program ve içerik sağlanır. Siz de zamandan kazanırsınız.

 

OTANTİK İÇERİK

Kitabî bilgiyi bir kenara bırakın! Akıcı İngilizce sınıftan çok, hayatın içinde yer alır.
Bu bilinçle size sunduğumuz eğitim programlarımız, hayata uyarlanması güç, geleneksel kitapları içermez. Kullanılan ders materyalleri tamamen otantik ve iş hayatına kolay adapte edilebilen kaynaklardan seçilir. Şimdi, İngilizce’yi işinize yarayacak şekilde öğrenmenin zamanı!

 

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİM

İki öğrenci birbirine seviye olarak yakın olsa bile dil yetenekleri, öğrenme hızları, ilgi alanları, boş zamanları, dil öğrenme algıları, hedefleri, öğrenme stilleri aynı değildir. Bunca farklı kriter ve paradigma barındıran iki ayrı insana uygulanacak eğitim programı da aynı olmayacaktır. Biz, İngilizce eğitiminizi size özel, sizin uzmanlık alanınıza, hedeflerinize, öğrenme hız ve stilinize göre terzi işi bir süreçle planlarız. Bu planlamayı yaparken, sizin kişilik özellikleriniz ve öğrenme sürecinizdeki performans ve duygu iniş çıkışlarınızı da göz önünde bulundururuz. Bunun yanında, size sunduğumuz ek dil desteği olanaklarıyla ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

İHTİYAÇLARINIZ ve ÇÖZÜMLERİMİZ:

 

  • İngilizce biliyorum ama AKICI değilim.”

Kişiye özel AKICILIK eğitimi bizim uzmanlığımız..

  • “Çok yoğun çalışıyorum. İngilizce çalışacak vaktim yok.”

Eğitim programlarımız iş hayatınıza entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. TFI’da eğitim iş hayatının bir parçası olarak uygulanır.

  • ”Daha önce dil okullarına gittim fakat yeterli verimi alamadım.”

Tipik bir “dershane” değiliz. Profesyonel iş tecrübesi olan dil eğitmenleriyiz.

  • “Yıllardır İngilizce öğrenmeye çalışıyorum. Sanırım dil öğrenme konusunda yeterince iyi değilim.”

Muhtemelen henüz en iyi öğrenme stiliniz keşfedilmedi. Ücretsiz ihtiyaç ve dil performans analizi kahvenizle birlikte sizi bekliyor ☕.

  • “İngilizce’yi HEMEN ŞİMDİ kullanmak istiyorum, aylar sonra değil.”

TFI’da size özel tasarlanan programlar, kısa ve uzun dönemde yabancı dil ihtiyacınıza hitap etmektedir. Hedefimiz dili bilmenin ötesinde kullanabilmenizi sağlamaktır.