Nasıl Çalışıyoruz

1- Bizi Tanıyın:

Kahve ya da çayınızın yanında çikolata eşliğinde ihtiyaçlarınızı ve dil edinim stilinizi belirleyeceğimiz bir ihtiyaç analiz seansı ve demo ders ile başlıyor bizi tanıma süreciniz. Bu arada biz de sizi ve canlı bir şekilde dil kullanım yetinizi anlamaya çalışıyoruz. Sizin için özel olarak hazırlayacağımız eğitim programının içeriği The Fluency Institute’de ya da birlikte belirleyeceğimiz başka bir lokasyonda gerçekleşen bu tanıma seansı ile başlıyor.
The Fluency Institute’de dersler standart bir müfredata sıkı sıkıya bir bağlılıkla ilerlemek yerine sizin gelişim performansınıza adapte olacak şekilde binlerce kaynak kullanılarak esnek bir dinamizmle ilerler. Derslerin içeriği, eğitmenlerin yaptığı analizlere bağlı bir şekilde, öğrencinin ihtiyacı da göz önünde bulundurularak belirlenir. Öğrencinin kişiliği, kariyer hedefleri ve ilgi alanlarına göre düzenlenen bu özel program, doğal bir öğrenme süreci sağladığı gibi akıcı konuşma konusundaki tabuları da yıkıyor.

2. Sizi Tanıyalım:

1 saatlik ön ihtiyaç ve hedef analizi (Diagnostic Needs Analysis) sonrasında mevcut seviyeye ile hedef seviye ve ihtiyaçlar bağlamında kişisel eğitim yol haritası oluşturulur. Bu doğrultuda kaynaklar hazırlanarak ders gün/saat/mekan organizasyonu mümkün olduğunca esnek şartlarda sunulur.

3. Karar verin:

Demo dersiniz ve ihtiyaç analizi sonrasında eğitiminize başlamaya karar verirseniz özel programınızın oluşturulması ve varsa eğitim materyallerinizin temin edilebilmesi için bizi en az 2 gün öncesinden bilgilendirmenizi rica ediyoruz.

4. Ödemenizi yapın:

Eğitim sürecinizde hem sizi ve emeğinizi hem de öğretmenin zaman ve emeğinin karşılığını güvence altına alabilmek amacıyla ödeme ile ilgili iki seçenek sunuyoruz:
1- Esnek ders saat ücretli program (Ay sonunda, yaptığınız ders kadar ödeme yaparsınız).
2- Aylık Paket Program (Ön ödemeli/indirimli):
6 saatlik paket (%10 indirimli)
10 saatlik paket (%15 indirimli)
20 saatlik paket (%20 indirimli)

5. Eğitime Başlayın:

Derslerinizi eğitim olanaklarımızdan faydalanabileceğiniz ofisimizde, evinizin rahat ortamında, iş yerinizin uygun bir toplantı odasında ya da uygun ortam sağlayan kafeterya, kütüphane gibi halka açık dilediğiniz bir mekanda alabilirsiniz.
Ders saatleri esnek bir şekilde sizin programınıza uygun olacak şekilde ayarlanabilir.

Öğrendiklerinizi pekiştirmek ve performansınızı arttırmak amacıyla, eğitmenlerimiz tarafından ihtiyaçlarınız, ilgi alanlarınız ve iş hayatınızdaki spesifik hedefler dikkate alınarak size özel olarak hazırlanmış haftalık ek çalışmalar yapılabilir. Bu çalışmalarla sadece dilbilgisi ve kelime dağarcığınızı geliştirmek değil, konuşma akıcılığınıza ve aktif dinleme yeteneğinize ivme kazandırmak; konuşurken kendinize güvenerek, hedef dilde düşünerek interaktif şekilde kullanmanızı sağlamak da amaçlanır.