COURSESChoose a program that suits you

http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books-2.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_a-2.png

General Everyday English Genel İngilizce Programları

Genel İngilizce Programları
The Fluency Institute’da temel olarak Türk ve yabancı İngilizce öğretmenleri eşliğinde, öğrenci merkezli İletişimsel-İşlevsel (Communicative-Functional) dil öğretim yöntemleri uygulanmaktadır.
Amaç; kursiyerlerin dili bilmelerinden çok, doğru yer ve zamanda, doğru bir şekilde ''kullanabilmelerini'' sağlamaktır. Bu şekilde eğitiminizin daha ikinci saatinde kendinizi İngilizce konuşmaya başlamış bir halde bulursunuz.
Daha önce İngilizce eğitimi almış olan öğrencilere programa başlamadan önce yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı düzey belirleme sınavı ve ihtiyaç analizi uygulanmaktadır.

Practical Fluency Pro.Pratik / Akıcı İngilizce Programı

Pratik/Akıcı İngilizce Eğitim Programı, İngilizce'nin yapısını, dilbilgisi kurallarını bildiği halde kullanmakta sorun yaşayan kişilere yardımcı olmak amacıyla özel teknikler ve yöntemler kullanılarak geliştirilmiştir.
Akıcı İngilizce Programı ne işe yarar?
-Konuşurken aynı anda söyleyeceklerinizi organize etmeye,
-Tereddütlerinizle nasıl başa çıkacağınızı öğrenmeye,
-Düşüncelerinizi bariyerlere çarpmadan direkt olarak söze dökebilmeye,
-Ön hazırlık yapmadan spontane konuşabilmeye,
-Tartışma, tanıtma, açıklama ya da hikaye anlatımında rahatlığa,
-Konuşma organ ve kaslarınızı özel egzersizlerle geliştirip anadili İngilizce olanların rahatlığına yakın bir doğaçlama konuşma hızını yakalamaya,
-Tek fiilli basit cümleler kurmak yerine sürekli ve akıcı bir şekilde birbirini tamamlayan uzun, detaylı cümleler kurabilmeye,
-Tartışmaları, sohbetleri, sunumları, toplantıları, akademik ve profesyonel ortamlarda bile doğal bir akıcılıkla konuşabilmeye yarar.
Süre ne kadar?
Dil öğreniminde süre çok boyutludur ve göreceli kıstaslara dayalıdır. Bunlardan öne çıkan dördü şöyle sıralanabilir;
1)Psikolojik Boyut: Motivasyon, öğrenme istek ve hevesi, kolay yılgınlığa düşmeme,
2)Donanım Boyutu: Daha önceki eğitimden kalanlar, kelime kapasitesi,
3)İstikrar ve Disiplin Boyutu
4)Yeterli kapasite ve Yaş Boyutu: Hafıza, öğrenme stili ve buna uygun çalışma yöntemlerini geliştirme.
Ne zaman başlayabilirim?
Bize talebinizi bildirdikten sonra ilk önce ihtiyaç analizi ve seviye tespiti yapılır. Bunun ardından amacınıza en uygun eğitmen seçimi yapılıp ders programı hazırlanır hazırlanmaz derslere başlayabilirsiniz (yaklaşık 3 gün içinde).
http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_b-2.png
http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_c-2.png

Business Englishİş İngilizcesi

Bu programda temel amaç; İş yaşamında İngilizce 'yi pratik ve aktif olarak kullanmak isteyenlere kısa sürede fonksiyonel olarak bu becerileri kazandırmaktır.
Karşılıklı görüşmeler, ihtiyaç analizleri ve AR-GE çalışmaları sonucunda; hedefler, eğitim programı ve yaklaşık toplam süre belirlenir. Eğitim süreci, bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış metot ve tekniklerin çok yönlü bir çalışmayla sentezlenerek dili öğrenen kişiye uyarlanması şeklinde gerçekleşir.
Eğitimler kursiyerin iş yerinde ya da TFI merkezinde uygulanır. Eğitim süresince kursiyerlere uygulanacak quiz, ara sınav, kur atlama sınavı ve gelişim raporları eğitim danışmanları ve öğretmenler tarafından incelenerek kursiyerlerin eksik noktaları tespit edilir ve öğrenciyle bire bir ya da sınıf halinde yapılacak görüşmelerle telafi çalışmaları uygulanır.
Kursiyerler eğitime başladıktan sonra devam-devamsızlık durumları, motivasyonları, karşılaşabilecekleri sorunlar kurumumuz tarafından takip edilmektedir. Talep edilmesi durumunda aylık raporlar halinde ilgili kişiye/departmana sunulmaktadır.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Weekend
Courses

Beginners
Level

Business
English

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image