Hakkımızda

The Fluency Institute, İstanbul’daki seçkin profesyonellere kişiye özel akıcı İş İngilizcesi eğitim programları sunar. Çoğu özel İngilizce kursundan farklı olarak bizler 20 yılı aşkın bir dil eğitimi ve İş İngilizcesi deneyimi olan, Uygulamalı Dilbilim ve Dil Eğitim uzmanlarının oluşturduğu profesyonel ve akademik bir enstitü olarak hizmet vermekteyiz. “Herşey dahil” eğitim programlarımızla, öğrencilerimize dil eğitimleri süresince benzersiz dil eğitim kaynak ve imkanlarından sürekli olarak faydalanma olanağı sunmaktayız.

Bu kaynaklardan bazıları:

• Sürekli ölçme, değerlendirme ve geri bildirim
• Amaca uygun otantik materyaller ile eğitim proje ve görevleri
• İhtiyaca yönelik audio-video, e-kitap paylaşımı
• Talep üzerine anlık mesleki İngilizce desteği
• Esnek, fonksiyonel, mikro İş İngilizcesi programlama seçenekleri

Programlarımızın kapsamlı, hedefe yönelik içeriği öğrencilerimizin İş İngilizcesi performans ve yeteneklerinde gözle görülür kademeli artışlar elde etmelerini sağlar. İstanbul’daki üst düzey profesyoneller, diğer özel kursların veremediği çok önemli bir dil yeteneği olan “Akıcı İngilizce”ye ulaşmak için The Fluency Institute uzmanlığını tercih ediyor.

Küçük bir adımınız, kariyerinizde belki en büyük hayaliniz olan İngilizceyi doğal akıcılıkta kullanabilme yolunda büyük bir hamle olacak…

Hadi başlayalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir