ABOUT USA few reasons for choosing us

http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books-2.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/04/about_inner_01-2.png

A CHOICE OF PROGRAMS FOR EVERY LEVEL AND NEEDNeden The Fluency Institute..?

Bir doktorun bedeni büyük hassasiyetle ameliyat etmesi gibi biz de yeri geldiğinde insan ruhunun en ince noktalarına inmek zorunda kalabiliyoruz. Bu yüzden lütfen bu işte uzmanlaşmış kişilerden yardım alın. Eğitim sürecinizi eğitimden çok ticari kaygılarla bu işe girişmiş kişilerin elinde kabusa dönüştürmeyin.

Yirmibeş yıllık tecrübe ve zengin materyal desteği ile ihtiyacınız doğrultusunda, alanlarında uzman eğitmenlerimizle, hedefinize en kısa sürede ulaşmanıza doğrudan ya da dolaylı olarak idealist bir yaklaşımla yardımcı olmamıza izin verin…

Sadece İngilizce biliyor olmak anadili İngilizce olan birini öğretmen yapmaz. Başarılı bir İngilizce öğretmeni olmak; bilgi, planlama, yetenek, tutku ve çaba gerektirir. Anadili İngilizce olan iş İngilizcesi eğitmenlerimiz; CELTA, DELTA, TEFL eğitim sertifikalarına sahip olup, tecrübeleri ile dil eğitim yolculuğunuzda %100 mutluluğunuzu hedeflememizde en önemli destek gücü oluşturmaktadırlar. Ayrıca, size özel hazırlanan programın uygunluğu, kalitesi ve işleyişi TFI eğitim direktörü tarafından sürekli olarak takip edilmektedir.
Dilbilgisi kuralları ve kelime ezberleyerek vakit kaybetmeye son! İhtiyacınız olan İngilizce’yi nasıl kullanacağınızı öğrenin. Akıcı iş İngilizcesi eğitimi, iletişim becerilerinize ve iş hayatındaki performansınıza yönelik bir İngilizce eğitimidir. TFI’da size ihtiyacınıza yönelik, amaca uygun program ve içerik sağlanır. Siz de zamandan kazanırsınız.
Doğal dil, sınıftan çok hayatın içinde yer alır ve yaşar...
Bu bilinçle size sunduğumuz eğitim programlarımız hayata uyarlanması güç, geleneksel ders kitaplarından çok, tamamen otantik ve iş hayatına kolay adapte edilebilen kaynaklardan derlenir. Şimdi, İngilizce’yi işinize yarayacak şekilde öğrenme zamanı!
İki öğrenci birbirine seviye olarak yakın olsa bile dil yetenekleri, öğrenme hızları, ilgi alanları, boş zamanları, dil öğrenme algıları, hedefleri, öğrenme stilleri aynı değildir. Bunca farklı kriter ve paradigma barındıran iki ayrı insana uygulanacak eğitim programı da aynı olmayacaktır. Biz, İngilizce eğitiminizi size özel, sizin uzmanlık alanınıza, hedeflerinize, öğrenme hız ve stilinize göre terzi işi bir süreçle planlarız. Bu planlamayı yaparken, sizin kişilik özellikleriniz ve öğrenme sürecinizdeki performans ve duygu iniş çıkışlarınızı da göz önünde bulundururuz. Bunun yanında, size sunduğumuz ek dil desteği olanaklarıyla ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/05/speech_bubble_outline_04-2.png
The Fluency Institute language school is a MUST for anyone interested in bettering their conversational skills.”
CANSU K.
Student

İHTİYAÇLARINIZ...ÇÖZÜMLERİMİZ...

İHTİYAÇLARINIZ...ÇÖZÜMLERİMİZ...

http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/04/teacher_1-2.jpg

Zamanım çok kısıtlı...“Çok yoğun çalışıyorum. İngilizce çalışacak vaktim yok.”

Eğitim programlarımız iş hayatınıza entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. TFI’da eğitim iş hayatının bir parçası olarak uygulanır.
http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/04/teacher_2-2.jpg

Kurslardan şimdiye kadar verim alamadım...”Daha önce dil okullarına gittim fakat yeterli verimi alamadım.”


Tipik bir ‘dershane’ değiliz. Profesyonel iş tecrübesi olan dil eğitmenleriyiz.
http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/04/teacher_3-2.jpg

Sorun bende mi?!.. 🧐“Yıllardır İngilizce öğrenmeye çalışıyorum. Sanırım dil öğrenme konusunda yeterince iyi değilim.“

Muhtemelen henüz en iyi öğrenme stiliniz keşfedilmedi. Ücretsiz ihtiyaç ve dil performans analizi kahvenizle birlikte sizi bekliyor ☕.
http://www.thefluencyinstitute.com/wp-content/uploads/2019/04/teacher_4-2.jpg

İngilizceyi kullanabilmek istiyorum!“İngilizce’yi HEMEN ŞİMDİ kullanmak istiyorum, aylar sonra değil.”


TFI’da size özel tasarlanan programlar, kısa ve uzun vadeli yabancı dil ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Hedefimiz dili bilmenin ötesinde kullanabilmenizi sağlamaktır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image