GenelSchool NewsİNGİLİZCE’Yİ AKICI KONUŞUN!

İstanbul’daki şirketler için uluslararası iletişim günlük bir zorunluluk haline geldi. Yurtdışına gönderilen mailler, çok uluslu toplantılara katılma, raporların İngilizce’ye çevrilmesi, yurtdışından gelen iş arkadaşlarının ağırlanması ve uluslararası yapılan telekonferanslar sık karşılaşılan ve sizi Türkiye sınırlarından çıkaran günlük iş hayatının olmazsa olmazlarıdır. Bu, başarılı bir iş hayatında İngilizce’nin ne kadar temel bir gereklilik olduğunu gösteriyor. The Fluency Institute, bu fikirden yola çıkarak kuruldu.

İş hayatında, birçok durumda basit İngilizce bilgisi yeterli olmamaktadır. İngilizce’yi profesyonel hayattaki hedeflere ulaşmak için bir araç olarak kullanabilmek, dilde akıcı olmayı ve iletişim becerilerimizi etkin bir şekilde kullanabilmeyi gerektirir. Peki, İngilizce’yi akıcı konuşmak için ne yapabilirsiniz? Bize gelin! The Fluency Institute’de, alanında uzman eğitmenlerimiz, iş İngilizcesi’nde akıcılığınızı sağlamaya yönelik size özel bir program oluşturur. Kariyerinize hak ettiği olanakları tanımanıza yardımcı olalım. Daha fazla bilgi için, bize ulaşın ve Esentepe’deki ofisimizde ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanın.

İngilizce’yi profesyonel hayattaki hedeflere ulaşmak için bir araç olarak kullanabilmek dilde akıcı olmayı ve iletişim becerilerimizi etkin bir şekilde kullanabilmeyi gerektirir.

Hayatın temposunu yakalamak için ve rodeoda atın üzerinden düşmemek için adaptasyon kaslarımızı geliştirmeliyiz.. anda dans edebilmeli , kıvraklık özellikleri ve milyonlarca hücreyle bize hediye edilen beynimizin dil adaptasyon kaslarını sürekli geliştirmeliyiz.

Yoksa bu güzel organ tembelliğe de kolayca adapte olup obez bir öğrenci yapar bizi. Yani alışkanlıklarımız belirler aslınla “bu dili akıcı şekilde ne zaman konuşmaya başlarım öğretmenim ?” Sorusunun cevabını.

Zaman Yönetimi kavramı sizi yoruyorsa hemen pes etmeyin… bahaneler aramayın.. Artık “enerji yönetimi “, duygu yönetimi ve zaman yönetimini akıllıca kullanarak dil gelişim hızınızı kendi hayat temponuza uyumlu hale getirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *